"Enter"a basıp içeriğe geçin

RoboKolik.com İki Yaşına Girdi!

Evet sevgili robokolikler! Yeni bir yaşımıza daha girdik! Biraz daha büyüdük, biraz daha yaşlandık. Tabii ki bu yıl da geleneksel şubat şenliklerinin ikincisini unutmadık! Bütün ürünlerimizde ağzınıza layık indirimler, ay sonuna kadar kampanyalar, etkinlikler sizleri bekliyor.

2. Geleneksel Şubat Şenlikleri Başladı!

Bu geceden itibaren, ay sonuna kadar bütün ürünlerimizde çekilişsiz, kurasız, şartsız, şurtsuz indirimler başladı. Bütün ürünlerimize %10 indirim ekledik bile! Böylece bir sürü üründe, yine internetin en düşük fiyatlarına sahip olduğumuzu göreceksiniz. Her yıl Şubat ayı boyunca yaptığımız bu şenlikler sizler için harika kampanyalar demek, indirimler demek, atölyenizi doldurmak demek! Kaçırmayın!

Web sitemize girdiğinizde, bütün ürünlerimizde indirimlerin uygulanmış olduğunu göreceksiniz. Sitemizde, n11 mağazamızda ve Gittigidiyor mağazamızda geçerli bu indirimlerden mutlaka faydalanın, ay sonunda üzülmeyin. 🙂

2019’a nasıl geldik? 2019 nasıl başladı?

İki sene boyunca, sizlerin müthiş teveccühüyle kısa zamanda hızla büyüdük. Her ay ikiye katladığımız büyümemiz, 2018 yılı boyunca da devam etti. Bu arada yeni ofisimize taşındık, yeni ürünler ekledik, bu ay boyunca da eklemeye devam edeceğiz.

Bu arada başımıza işler de gelmedi değil. Geçtiğimiz ay depomuzda ufak bir kaza yaşadık, ürünlerimizin bir kısmını ne yazık ki kaybettik. Özellikle Raspberry Pi ürünlerinin yer aldığı rafımızı kısmen kaybettik. 🙁 Bu nedenle bazı müşterilerimize mahçup olduk, siparişlerini gönderemedik, kendilerini üzdük, ama sağolsunlar 1-2 müşterimiz dışında hepsi de durumu anlayışla karşıladı, bize yardımcı oldu. Bir kez daha müşterimizin her zaman yanında olmanın değerini anladık, karşılığını zor zamanımızda yanımızda olan müşterilerimizle gördük. Hepsine bir kez daha teşekkürü borç biliriz! Bu sektör zor ama sizin gibi harika müşterilerimiz olunca her gün yeniden motive oluyoruz. 🙂 Şöyle bir ekşi sözlük sayfası herkese nasip olmaz. :))

Bu şenlik boyunca sizleri neler bekliyor?

İndirimlerimiz zaten başladı. Bunlar bizden hep gördüğünüz, alışık olduğunuz kampanyalar. Bunun dışında size bir sürprizimiz olacak. Bizi sosyal ağlarımızdan takip eden müşterilerimiz, yakında bu sürprizi öğrenecekler.

İstanbul’da olan ya da buraya gelebilecek olan müşterilerimizi ise çok daha fazlasını bulabilecekleri bir etkinlik bekliyor. Ay sonuna doğru “şenlik kapanışı” olarak düşündüğümüz bu etkinliğimizin detayları için de beklemede kalın. 😉

Hadi o zaman, @RoboKolik instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın. Her gün robokolik.com’a girip neler olmuş diye bakmayı ihmal etmeyin. İnanın pişman olmayacaksınız! 😉

Bu arada yeni dönem de başladı. Hepinize şimdiden başarılar, harika projeler dileriz.

2020 şenliklerinde görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: